Zgłoś się osobiście do działu kadr w godz. 09.00-15.00, biuro znajduje się w Częstochowie, przy ul. Równoległej 88/98 (wymagane dokumenty: CV, dokumenty poświadczające wcześniejsze doświadczenie zawodowe) lub prześlij CV  na adres email: kadry@jawo.pl

Masz pytania? Zadzwoń, tel.: 34 363 14 28, wew. 23

Obecnie poszukujemy kandydatki/kandydatów na niżej wymienione stanowiska:

– MECHANIK MASZYN SPOŻYWCZYCH

Miejsce pracy: Częstochowa

System pracy:  praca trzyzmianowa

Opis stanowiska pracy:

  • kontrola oraz nadzór pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie i ocena oraz usuwanie usterek i uszkodzeń mechanicznych
  • regulacja maszyn i urządzeń
  • mycie i konserwacja maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie remontów, przeglądów maszyn i urządzeń
  • udział w projektach wdrożeniowych nowych linii produkcyjnych oraz maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – mechanika, budowa maszyn, elektryk-elektronik, automatyk lub pokrewne lub doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika utrzymania ruch
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • wynik badania sanitarno -epidemiologicznego

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • rozwój zawodowy przy wsparciu specjalistów w zakresie mechaniki, automatyki, chłodnictwa, pneumatyki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  Dodatkowe benefity:

  • opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • bony świąteczne
  • spotkania integracyjne

Zgłoś się osobiście w godz. 09.00-15.00 – Częstochowa, ul. Równoległa 88/98 (CV, dokumenty poświadczające wcześniejsze doświadczenie zawodowe) lub prześlij na adres e-mailowy ( w tytule: Mechanik maszyn spożywczych ) Masz pytania? Zadzwoń – 34 363 14 28.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

– PRACOWNIK PRODUKCJI – OBIERANIE WARZYW

Oferujemy pracę na stałe (umowa o pracę) w systemie zmianowym.

Wymagania:
– przed rozpoczęciem pracy wymagane wyrobienie książeczki sanepidowskiej
– doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Zgłoś się osobiście w godz. 09.00-15.00 – Częstochowa, ul. Równoległa 88/98 (CV, dokumenty poświadczające wcześniejsze doświadczenie zawodowe) lub prześlij na adres e-mailowy ( w tytule: pracownik linii produkcyjnej – obieranie warzyw ) Masz pytania? Zadzwoń – 34 363 14 28.